New Mexico

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida New Mexico kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks New Mexico

Uus-Mehhiko piirneb lühikese vahemaa kaugusel Mehhikoga; idas Texas ja Oklahoma; läänes piirneb Arizonaga.

New Mexico on riik, mis asub Ameerika Ühendriikide edelaosas. Colorado lähedal. Siia kuuluvad Chihuahua kõrb ja Sangre de Cristo mäed. Pealinn, Santa Fe, mis asutati aastal 1610, on tuntud oma luksuslike spaadest ja Hispaania koloonia arhitektuurist. Linn on ka elava kunsti stseeni keskel, Gruusia O'Keeffe muuseumis, mis säilitab kunstniku ikoonilisi maale ja Santa Fe ooperit ja sel põhjusel võib see olla hea koht, kus otsida kinnisvara müük Uus-Mehhikos.

New Mexico osariik, mida tuntakse kui "lummava maa", oli Ameerika Ühendriikidele lisatud 47. riik. See on suuruselt suuruselt viies riik, kuid sellest hoolimata on elanikkond selles riigis vaid 36. kohal. Seal on kolm Ameerika indiaani reservatsiooni ja 19 pueblos.
Majandus sõltub suuresti USA sõjaväest. Seal on mitu sõjaväe ja õhujõudude baasi ja muid rajatisi, nagu katse- ja manööverdamisväljad ja katseväljad. New Mexico on ka paljude tehnoloogiliste laborite koduks.
Pärast Mehhiko liitumist 1912. aastal 47-ndasse riiki säilitab New Mexico nüüd rohkem USA-st. peaaegu iga teise riigi kultuuripärand. Tänu sellele tugevale Hispaania pärandile on Enchantmenti liidumaa elanikkond üle 46% hispaanlastest, mis on suurim osakaal rahvas, veel 9% on native American, mis on suuruselt kolmas protsent USAs. 36% uutest meksiklastest räägivad kodus mitte inglise keelt, mis on teine ​​ainult Kalifornias, ja riik on üks neljast vähemusriigist koos California, Hawaii ja Texasiga.

Pole ime, et paljud ameeriklased ei usu, et Uus-Mehhiko on osa Ameerika Ühendriikidest, sest tema erinevused ülejäänud USA riikidega on erinevad.

Kui teil on New Mexico müügiks kinnisvara, saate näha kaunist Santa Fe pealinna ja võluvat Taos linna, mis meelitab igal aastal miljoneid turiste oma galeriidesse, muuseumidesse ja kolooniaväljakutesse. Nad tulevad ka üheksa riigi suusakuurordi juurde, sealhulgas Taos Ski Valley peamise suusakuurordi juurde. Teine lemmik lemmik on uus ainulaadne Mehhiko köök riigi, mis sisaldab sinine mais, piñon pähklid, sopapillas, adovada liha ja ennekõike roheline pipar.

Suur Mehhiko kõrb ja madal rahvastikutihedus muudavad riigi sobivaks tuumarelvade uurimisrajatistele, sealhulgas Los Alamose riiklikule laborile. Seejärel avati Uus-Mehhikos New Mexico Sandia riiklik labor, teine ​​kaitsetehnoloogia uurimisüksus ja jäätmete isoleerimise katseprojekt, mis on ainus kodumaine jäätmete kõrvaldamise koht.

Veelgi kõrgem on Los Alamos, kelle suur kontsentratsioon on teadlastel ja teadustöötajatel, kes töötavad Los Alamose riiklikus laboris.

Santa Fe kinnisvaraturg kuulub New Mexico kõige kallimate hulka, kuigi Santa Fe väärtused ei ole ühed kõige kallimad Ameerikas, nii et see võiks olla väga huvitav koht oma kinnisvara müügiks New Mexico'is.

Ühepereelamud on Santa Fe kõige levinumad majutustüübid, mis moodustavad 57,16% linna eluruumidest.

Uus-Mehhikoga võrreldes on viimane Santa Fe hindamismäär üle 90% teistest Uus-Mehhiko linnadest ja linnadest.

Üks väga oluline on meeles pidada, et need on keskmised hinnatõusud linna jaoks. Santa Fe'i individuaalsed piirkonnad erinevad oma investeerimispotentsiaali poolest, mõnikord suureks tehinguks.

Albuquerque'i kinnisvaraturg läheb üsna hästi ja see on huvitav müügiks New Yorgis. Tegelikult tunduvad numbrid paremad kui varasematel aastatel. Sel ajal on Albuquerque'is turule umbes 2900 kodu. Eelmisel aastal oli seal 3600 inimest.

Isegi kui nõudlus Uus-Mehhikos müüdava kinnisvara järele kasvab, väheneb nende ehitamise usaldus.

Enamasti on see tingitud partiide inventuuri puudumisest, tööjõupuudusest, puidu puudumisest ja loomulikult mõjutavad seda ka intressimäärad.

Nii et enne otsustamist osta kinnisvara müügiks New Mexico peate kaaluma mitmeid tegureid.

  •  
    Kolimine New Mexico. Kodumaalt lahkunud ja elavad New Mexico osariigis

      Jätkates Ameerika mandri kauneimate rahvaste analüüsimist, ei saa mainimata jätta seda laadi ainulaadset maad. Nagu teada, on Ameerika riik, mis tervitab paljusid etnilisi rühmi, mistõttu on võimatu mitte leida oma mõõdet. Täna otsustasime analüüsida riiki, mis on täis võimalusi, kuid ennekõike ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 16994

Müük 3 magamistuba, New Mexico, Santa Fe, Santa fe, via de

567,565.00EUR
Müük
3 magamistuba

334 m²
väga hea korter
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB